:: produkty a služby :: mentor graphics
www.electronicsystems.swatchgroup.com
www.emmicroelectronic.com
www.mentor.com
submit...
tisk stránky uloľit stránku odeslat stránku POSLAT E-MAIL/REGISTROVAT SE DO MAILING LISTU

 :: [SMART CHIPS] ::

:: [ANIMACE] ::


Posledni úpravy:
04.11.2015

PROGRAMOVÉ PROSTŘEDKY MENTOR GRAPHICS

Americká firma Mentor Graphics (Nasdaq: MENT) je jedna ze 3 největších světových společností, které nabízejí vývojové prostředky pro automatizovaný návrh elektronických zařízení (EDA - Electronic Design Automation). Firma byla založena v roce 1981, hlavní sídlo má ve Wilsonville v Oregonu, USA. Má přes 5000 zaměstnanců, 48 prodejních středisek a roční obrat téměř 1,09 miliardy USD (údaje jsou za rok 2012)

Produkty
Platformy a licence
Zákaznická podpora a školení

Výhodou systému Mentor Graphics je jeho modulární stavba, která umožňuje sestavit systém EDA postupně nebo využít pouze některé komponenty a další doplňovat podle potřeby. V každém případě představuje Mentor Graphics komplexní vývojový prostředek s možností přístupu ke světové technologické základně. Vzhledem k tomu, že systém Mentor Graphics používá většina předních firem, stalo se toto návrhové prostředí a formáty dat určitým standardem.

ASICentrum je expertní centrum a subdistributor firmy Mentor Graphics pro Českou republiku a Slovenskou republiku. Zajišťuje předvádění, konzultace, školení, technickou podporu a ve spolupráci s firmou CADware i prodej produktů pro HDL design a produktové rodiny Expedition PCB. S jednotlivými programy i s kompletním návrhovým systémem je možné se po předchozí dohodě nezávazně seznámit v našem návrhovém středisku. Školy a ostatní neziskové organizace mohou získat SW Mentor Graphics za mimořádně výhodných podmínek díky programu HEP (Higher Educational Program).

Domovské stránky Mentor Graphics najdete na www.mentor.com


Kontakty

e-mail: Odeslat email Další ...

PLAY INTRO www.emmicroelectronic.com "zpět na homepage" www.swatchgroup.com