RFID čip s dvojím rozhraním - NFC/RAIN

Obvod EM4423 kombinuje dvě funkcionality na jediném čipu: technologii UHF EPC, která se používá v nejrůznějších aplikacích, a technologii NFC, která je vhodná pro výměnu dat na krátkou vzdálenost. Oba protokoly mohou sdílet stejné ID.

více informací

EM9304 - nízkopříkonový Bluetooth® Low Energy V4.2 čip

Kompletní miniaturní BLE řešení pro nositelnou elektroniku, internet věcí, smart senzory, beacony apod.

Tisková zpráva

více informací

Bluetooth® SMART Beacons

Všechny hardwarové varianty Bluetooth® SMART Beacons od EM Microelectronic jsou kompatibilní se všemi současnými standardy: iBeacon firmy Apple, otevřený AltBeacon a Eddystone firmy Google.

více informací

Energy Harvesting

Obvod EM8500 představuje integrované řešení pro power management nízkovýkonových aplikací. Je speciálně navržen pro ovládání různých zdrojů ss proudu včetně termálních generátorů a fotovoltaických článků v rozsahu od μW po mW. Odkaz na podrobný článek zde.

více informací

EM7180 SENtral Motion Coprocessor

Obvod EM7180 SENtral Motion Coprocessor je "inertial sensor hub" navržený speciálně pro mobilní přístroje. Obsahuje vysoce optimalizovaný algoritmus na sdružování signálů ze senzorů který funguje na extrémně nízkopříkonovém obvodu, takže SENtral potřebuje 10x až 100x méně energie než univerzální microprocesor, běžně využívaný ke stejnému účelu.